لینک گوگل آنالیتیکس

سیستم دامنه‌های پروفایل به شما این امکان را داده است تا با قرار دادن لینک گوگل آنالیتیکس خود در کارت ویزیت آنلاینتان، به‌راحتی به کلیه امکانات گوگل آنالیتیکس جهت تحلیل بازدیدهای وبسایتتان دسترسی داشته باشد.

گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) یک سرویس رایگان پیش‌آوری شده گوگل است که آمار بازدیدکنندگان یک وبسایت را نشان می‌دهد. این دستاورد برای بازاریابان و وب مسترها برای واکاوی وب بکار گرفته می‌شود.

این سیستم امکان بررسی و تحلیل ورودی‌ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیت‌های کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آن‌ها را ارائه می‌کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

از امکانات این سیستم هدف گذاری مشخص در بازه زمانی است. سیستم خودکار در بازه زمانی تعیین شده در صورت دست یابی به هدف گزارش مبنی بر رسیدن به هدف می‌دهد و در صورت عقب ماندن از هدف نیز درصد نزدیکی به هدف را ارائه می‌کند.

گوگل آنالیتیکس به شما امکان می‌دهد تا موارد زیر را زیر نظر داشته باشید: چه کسانی از سایت شما بازدید می‌کنند؟ شما می‌توانید محل کاربران، مرورگرهای مورد استفاده‌شان و بسیاری اطلاعات دیگر همچون رزولوشن صفحه نمایش کاربران، فعال بودن جاوا اسکریپت، نصب بودن فلش، زبان و غیره را ببینید. (منبع ویکی پدیا)